Platforma e-WNoW
Rozwiń / Zwiń blok Instrukcja rejestracji konta

Błędnie rejestrowane konta są usuwane. Należy ponownie zarejestrować konto. Jako login wpisać NR LEGITYMACJI lub PESEL.

POBIERZ INSTRUKCJĘ

 
Rozwiń / Zwiń blok Logowanie
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
 
Rozwiń / Zwiń blok KONTAKT / PIERWSZA POMOC  
Rozwiń / Zwiń blok Regulacje prawne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgodnie z ustawą  z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach - kopiowanie i udostępnianie (w sieci) materiałów dydaktycznych zamieszczonych na platformie elearningowej - bez zgody autorów - jest zabronione i podlega karze. WNoW UŁ 2014

 

 
Rozwiń / Zwiń blok Wiadomości
11 Październik 2016
ROK AKADEMICKI 2016/2017

Witamy na platformie w nowym roku akademickim.

11 Październik 2016
Wolne konsultacje

Jeśli macie trudności z rejestracją lub korzystaniem z platformy, możecie skorzystać z konsultacji indywidualnych - najbliższe odbędą się w dniu 24 października 2016 r, w godz. 12 - 14, budynek B, pokój za Aulą WNoW (wejście z zewnątrz budynku)

11 Październik 2016
Jak korzystać z przedmiotów oznaczonych w rozkładzie zajęć jako BLENDED LEARNING?

W rozkładach zajęć, przy przedmiotach oznaczonych jako realizowane w formule blended learning zamieszczone są daty spotkań - są to terminy zajęć audytoryjnych, które odbywają się w siedzibie uczelni we wskazanych  salach i ze wskaznymi wykładowcami. Są to spotkania obowiązkowe w ramach zaliczenia przedmiotu. Pozostałe zajęcia w ramach przedmiotów oznaczonych jako blended learning dostępne są poprzez platformę e-WNoW.  

Oznacza to, że wykłady zamieszczane na platformie e-WNoW można realizować w dowolnym czasie (rano, wieczorem, w piątek lub czwartek o dowolnej porze dnia i nocy). Wykładowcy określają jedynie termin realizacji wykładów (kursów) na platformie np. do końca trwania semestru lub do najbliższego terminu zajęć audytoryjnych. Takie informacje znajdą Państwo w rozkładzie zajęć i esylabusach, które zamieszczone są przy każdym przedmiocie. 

11 Październik 2016
Zmiana trybu kształcenia

Studenci, którzy zmienili tryb studiowania (stacjonarne<->niestacjonarne), proszę o zgłaszanie tego faktu na adres ewydzial@gmail.com, podając swoje imię, nazwisko, nr albumu (legitymacji) oraz zmianę trybu. 

Listy dostępnych przedmiotów realizowanych na platformie, róznią się w zależności do trybu studiów. 

02 Listopad 2015
Co to jest eSylabus?

Przy każdym pierwszym wykładzie danego przedmiotu zamieszczony jest tzw. eSylabus, w którym zawarte są istotne informacje do zaliczenia przedmiotu, terminów realizacji wykładów, literatury czy zagadnienia do egzaminu. 

 
Rozwiń / Zwiń blok Dlaczego zajęcia wspomagane są platformą elearning?

·wspomaganie tradycyjnego kształcenia

·możliwość ciągłego dostępu do notatek z wykładów

·kompetencji z zakresu IT

·praktyczne umiejętności krytycznego myślenia i samodzielnej pracy

·wyższa jakość kształcenia

·pozyskiwanie wiedzy w nowoczesny sposób

·nauka nieograniczona miejscem i czasem